Nožnice na nechty Premax dámske PR 1842

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€11,30
Kód tovaru 542401
Značka Premax
Kategória Nástroje na manikúru a pedikúru
Položka bola vypredaná...
 

Nožnice na nechty Premax dámske PR 1842

Vysoko kvalitné dámske nožnice na nechty. Originálny taliansky dizajn by Premax.

Povrchová úprava: matný chróm
Dĺžka: 9,5cm


 

Čo je RING LOCK System by Premax Italy

Po rokoch štúdií a výskumov firma Premax vytvorila Ring Lock System.
Je to patentovaný novátorský spôsob kompletácie – zmontovanie nožníc, ktorý navždy odstráni problém s uvoľňovaním skrutiek a následnou nesprávnou funkciou nožníc.

RING LOCK System by Premax ItalyKomponenty systému RING LOCK sa skladajú z nerezového oceľového ložiska, z hliníkového ložiska a z teflónového krúžku (viď obrázok). K dosiahnutiu vysokej precíznosti montáže komponentov sa používajú stroje podobné tým, ktoré sa používajú v hodinárskom priemysle. Tieto vysoko presné stroje umožňujú takmer dokonalé nastavenie čepelí. Tým zabraňujú nežiaducemu skrúteniu čepelí a zaručujú úplne rovnakú kvalitu každého vyrobeného kusu – všetky nožnice „sedia" rovnako, úplne dokonale, jedny ako druhé ako tisíce...

RING LOCK Systém zlepšuje pohyb čepelí tým, že sa čepele otáčajú okolo teflónového krúžku. Teflón, ktorý je auto-lubrikačný (dochádza teda k minimálnemu treniu) a proti zdeformovaniu vysoko odolný materiál, udržuje čepele vždy v rovnakej pozícii . Nožnice sa neuvoľňujú, čepele ideálne priliehajú jedna k druhej – presne ako v deň kompletácie. Sú stabilné a dokonale strihajú.

Materiály použité na výrobu nožníc prešli skúškami odolnosti a spoľahlivosti v súlade s požiadavkami ISO štandardov.
Dizajn
Štúdie špecifických pohybov rúk umožnili firme Premax navrhnúť dokonale ergonomické nástroje, ktoré umožňujú veľmi pohodlné a vysoko funkčné používanie nožníc. Tieto isté štúdie tiež umožnili po prvý krát v histórii navrhnúť nástroje zvlášť pre ženy a pre mužov. Ľahko ich rozlíšime podľa farby použitého krúžku systému RING LOCK: ružový je pre ženy, modrý pre mužov. Ergonomický tvar a elegantný dizajn robia oba tieto rady unikátnymi a exkluzívnymi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: