Lavosept dezinfekcia na nástroje GOLD 200ml - višňa

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Momentálne nedostupné
€4
Kód tovaru 820010
Značka Amoené
Kategória Modelácia nechtov, gélové a akrylové nechty
Položka bola vypredaná...
 

Lavosept dezinfekcia na nástroje GOLD 200ml - višňa

Lavosept® na nástroje je alkoholový dezinfekčný prípravok ve forme roztoku určený na dezinfekciu nástrojov, malých plôch a nedostupných miest postrekom.

Oblasť použitia: zdravotnícke zariadenia, ambulancie, polikliniky, domovy dôchodcov, ústavy sociálnej starostlivosti, kúpele, domáca starostlivosť, kozmetika, kaderníctva, manikúra, pedikúra.


Dezinfekčná účinnosť prípravku Lavosept® bola posudzovaná Štátnym zdravotným ústavom v Prahe, Centrum epidemiológie a mikrobiológie v Národnej referenčnej laboratórii pre dezinfekciu a sterilizáciu.

Dezinfekcia Lavosept Gold vďaka zlatým čiastočkám vytvára žiarivý efekt na pultoch, recepciách, madlách, sanite atď. Je určená zákazníkom, ktorí chcú, aby dané miesto nebolo iba vydezinfikované, ale aj aby pôsobilo luxusne. Vďaka aplikácii trblietok je možné navyše skontrolovať, či  personál skutočne miesto vydezinfikoval. Trblietky sú antialergické, sú teda súčasťou dezinfekcie plochy a nástrojov, kože, kedy napr. na rukaviciach zvyšujú image osoby, ktorá sa stará o svojich zákazníkov. Tento typ efektnej a voňavej dezinfekcie s 60-ti mesačnou zárukou vyrába Amoené s.r.o., ako jediná spoločnosť v Českej a Slovenskej republike.

Výrobok Lavosept Gold je ideálne použiť na recepčné a pracovné pulty v salónoch krásy, kaderníctvach, pedikúrach a manikúrach, súkromných klinikách, kúpeľoch a sanatóriách (ordináciách), v hotelových prevádzkach atď., ktoré chcú pre svojich zákazníkov TOP kvalitu, nielen image.

Podobný produkt

 • Lavosept dezinfekcia na kožu 500ml - trnka Kód: 820008
  Skladom (> 5) Značka: Amoené

  Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysušeniu a podráždeniu pokožky.

  €6,50
 • Čistič nechtov a odstraňovač výpotku 500 ml Kód: 721002
  Skladom (> 5) Značka: Raj nechtov

  Profesionálne použitie. Čistí a odstraňuje mastnotu z prírodného nechtu a zvyškovú vrstvu (výpotok) po vytvrdení UV gélu. Vhodný pre všetky techniky úpravy nechtov. S jemnou vôňou green olive.

  €3,90

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: