Lavosept gél - dezinfekcia 400ml

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom (2 ks)
€7,26    
Kód tovaru 820002
Značka Amoené
Kategória Modelácia nechtov, gélové a akrylové nechty
 

Lavosept gél - dezinfekcia 400ml

Gélová forma alkoholového dezinfekčného prípravku na hygienickú dezinfekciu kože. Lavosept je alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme číreho gélu, ktorý obsahuje aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysušovaniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu s dávkovačom 400 ml sa pohodlne aplikuje, dobre sa rozotiera a nesteká z rúk.

Lavosept

Lavosept® je alkoholový dezinfekčný prípravok na hygienickú dezinfekciu kože. Dodáva sa vo forme roztoku alebo číreho gélu, ktorý obsahuje aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysušovaniu a podráždeniu pokožky.

Prípravok Lavosept® je vhodný na použitie všade tam, kde dochádza ku kontaktu s veľkým počtom osôb - v nemocniciach, ordináciách, vo stravovacích prevádzkach, v potravinárskych výrobách, v oblasti rehabilitácie, v kozmetických salónoch pri manikúre, modelácii umelých nechtov, pedikúre, tetovaní kože, v športových zariadeniach, v požičovniach športového náčinia, fitness, wellness, pri nákupoch v supermarkete, pri cestovaní atď.

 

Podobný produkt

 • Lavosept dezinfekcia na nástroje GOLD 200ml - višňa Kód: 820010
  Momentálne nedostupné Značka: Amoené

  Lavosept® na nástroje je alkoholový dezinfekčný prípravok ve forme roztoku určený na dezinfekciu nástrojov, malých plôch a nedostupných miest postrekom.

  €4
 • Lavosept K - na podlahy 1000 ml - citrón Kód: 820005
  Skladom (5) Značka: Amoené

  LAVOSEPT® K je dezinfekčný prípravok na báze kvartérnych amóniových solí a aldehydov vo forme koncentrátu určený na dezinfekciu plôch a nástrojov.

  €7,70
 • Lavosept dezinfekcia na kožu 200ml - trnka Kód: 820007
  Momentálne nedostupné Značka: Amoené

  Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysušeniu a podráždeniu pokožky. Vďaka baleniu v spreji 200ml sa pohodlne aplikuje na povrch kože.

  €4,70

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: