Lavosept K - na podlahy 1000 ml - citrón

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom (> 5 ks)
€7,70    
Kód tovaru 820005
Značka Amoené
Kategória Modelácia nechtov, gélové a akrylové nechty
 

Lavosept K - na podlahy 1000 ml - citrón

LAVOSEPT® K je dezinfekčný prípravok na báze kvartérnych amóniových solí a aldehydov vo forme koncentrátu určený na dezinfekciu plôch a nástrojov. Lavosept K sa používa na dezinfekciu a umývanie všetkých umývateľných plôch a povrchov a ďalej na dezinfekciu nástrojov ponorom, hlavne v sociálnej a zdravotníckej sfére, kde výrazne znižuje počet baktérií. Odstraňuje okrem iného mikroskopické vláknité huby – plesne, mikroskopické kvasinkové huby – kvasinky a ďalej mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, a. i. Okrem toho dodáva príjemnú vôňu, nezanecháva škvrny.

Čo dezinfikuje Lavosept® K:

Podlahy, pracovné plochy, sanitárne zariadenia, wc sedadlá, pracovné nástroje, detské hračky, vane, posiľňovacie stroje, rehabilitačné kreslá a pomôcky, atď.

Použitie:

Podlahy a pracovné plochy: pridajte 25 ml koncentrátu (t. j. 2 a pol vrchnáčika) do nádoby s 5 l vody o teplote 20 – 25°C, tým docielite 0,5% roztok. Po umytí plôch nie je potrebné oplachovať vodou. Masážne vane/hračky/rehabilitačné stroje po vykonanej dezinfekcii opláchnite čistou vodou. Nepoužívajte neriedený koncentrát!

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: