Zdobenie nechtov, Nail Art, Strana 3

Veľmi tvorivú až umeleckú činnosť pri nechtovej modelácii predstavuje zdobenie nechtov. Je možné zdobiť gélové, akrylové aj prírodné nechty. Raj nechtov vám poskytne najrôznejšie možnosti, čím je možné nechty ozdobiť. Môžete tak svojim nechtom dodať šmrnc, originálnosť a zaujímavý vzhľad, ktorý bude vaše okolie obdivovať.
V Raji nechtov pre vás máme prichystané kvalitné a trendy pečiatky na nechty Konad, pomocou ktorých vytvoríte krásne a rovnako vyzerajúce obtlačky s najrôznejšími obrázkami. Na vaše nechty môžete tiež nalepiť samolepky na nechty, najčastejšie s motívmi kvetín či ornamentov, vo farebnom či v čiernom vykonaní. Ponúkame tiež dekoračné šablóny k jednoduchému zdobeniu. Aplikácia týchto ozdôb je veľmi jednoduchá a zvládne to každá z vás. Výber samolepiek, šablón a pečiatok je veľmi pestrý a určite si u nás vyberiete váš obľúbený motív.
Trblietavý vzhľad dodajú vašim nechtom kamienky alebo glittre - trblietky. Kúpiť si ich môžete v krásnych pestrých aj jemných farbách, rovnako aj v rôznych tvaroch. Kamienky aj glittre máme v našej ponuke za lákavé ceny. S týmito ozdobami sa budú vaše nechty trblietať, lesknúť a zaručene celkový vzhľad nechtov ešte viac zvýraznia a povznesú.
Pre výrazné a extravagantné typy žien ponúkame piercingy na nechty, FIMO zdobenie alebo dekoračné pierka. Tieto ozdoby zaručia pozornosť, pretože sú neobvyklé a veľmi zaujímavé. Preto ak chcete byť originálne a milujete záujem okolia, takéto zdobenie je stvorené pre vás.
Neváhajte a už teraz si objednajte zdobenie nechtov podľa vášho vkusu. Náš e-shop sa snaží zamerať na všetky typy žien, a preto tu nájdete ako ozdoby pre romanticky založené ženy, tak pre elegantné, športové či výrazné typy.

 

Najpredávanejšie

0
116 10116
Značky
 

Stránka 3 z 26 - 931 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 3 z 26 - 931 položiek celkom