Časté otázky

Časté otázky k priebehu nákupu:

Ako rýchlo mi bude objednávka doručená?

Objednávky prijaté v pracovné dni v doobedňajších hodinách odosielame spravidla ešte v deň prijatia objednávky. Objednávky prijaté neskoršie alebo prijaté cez víkend a sviatky odosielame nasledujúci pracovný deň. Objednávka vám bude doručovaná nasledujúci pracovný deň od odoslania. Ak teda objednáte napríklad v stredu doobeda, bude vám objednávka doručovaná už vo štvrtok.

Aké ponúkate spôsoby dopravy a platby?

Všetko o spôsoboch dopravy a platobných možnostiach sa dozviete tu.

Aká je záruka na tovar, čo robiť v prípade reklamácie?

Na všetok tovar máte záruku 24 mesiacov. Nepoužitý tovar môžete vrátiť v priebehu 14 dní bez uvedenia dôvodu. Ako postupovať pri reklamácii sa dozviete na tejto stránke.

Časté otázky k tovaru:

Aký druh náhradných 9W žiariviek potrebujem pre moju UV lampu?

Ak vaše žiarivky pri zapnutí lampy preblikávajú ako klasické žiarivky, tak potrebujete žiarivky s pomalým štartom označené (A). Ak sa Vaše žiarivky rozsvecujú okamžite, potrebujete žiarivky s rýchlym štartom označené (DC). Klasické tunelové biele lampy bez displeja obvykle pracujú so žiarivkami s pomalým štartom (A), UV lampy s displejom obvykle pracujú so žiarivkami s rýchlym štartom (DC).

Chcem začať s modeláciou umelých nechtov, môžete mi poradiť?

Všetkým začínajúcim nechtárkam môžeme odporučiť naše sady na gélové a akrylové nechty. Súpravy obsahujú všetko, čo je potrebné na modeláciu nechtov. Súčasťou každej sady je aj podrobný návod, ktorý nájdete tiež na našich stránkach.

Aká je krajina pôvodu gélov, akrylov a ostatnej chémie obsiahnutých v nechtových sadách?

Jedná sa o kvalitné výrobky pôvodom z Nemecka.

Tovar, o ktorý mám záujem je "Momentálne nedostupné", kedy bude tovar skladom?

Ohľadom dostupnosti tovaru nás prosím kontaktujte cez kontaktný formulár na stránke daného produktu kliknutím na "Otázka na predavača" alebo cez formulár, e-mail alebo telefón viď stránka kontakty.