Nástroje na manikúru a pedikúru

Starostlivosť o ruky neznamená iba ich nalakovať alebo olejovať. Dôležité je tiež prísne udržovať ich upravený tvar. Toho docielite pomocou kvalitnej súpravy manikúry, ktorú vám ponúkame a ktorá zároveň disponuje aj úplne skvelou vychytávkou - elektrickým pilníkom na nechty. Zakúpte si u nás súpravu manikúry a pedikúry pre úpravu a starostlivosť o vaše nechty na rukách aj na nohách. Je dôležité, aby nechty vyzerali upravene a pôsobili príťažlivým a nie odpudivým dojmom. Nechajte sa aj vy prekvapiť jednoduchosťou používania našej manikúry a zakúpte ju v Raji nechtov práve teraz!

 

Najpredávanejšie

1
12 1112
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • Nožnice na nechty Kód: 540007
  Momentálne nedostupné
  Nožnice na nechty - slúžia na úpravu nechtov

  €1,97
 • Nožnice na nechty Premax dámske PR 1842 Kód: 542401
  Momentálne nedostupné Výrobca: Premax
  Nožnice na nechty v talianskom dizajne Premax s patentovaným systémom Ring Lock.

  €11,30
 • Zoya Lak na nechty 15ml 865 NEON CANA Kód: Z10865
  Skladom 1 ks Výrobca: Zoya

  Cana značky Zoya je možné najlepšie charakterizovať ako jasne fuksiovú. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku naneste najskôr Zoya - Purity pred všetkými lakmi z Ultra Brites kolekcie. Po zaschnutí je lak matný, ale nie je problém dodať mu lesk napríklad pomocou Naked Glossy Seal.

  €9
 • Zoya Lak na nechty 15ml 866 NEON BISCA Kód: Z10866
  Skladom 2 ks Výrobca: Zoya

  Bisca značky Zoya je možné charakterizovať ako jasnú neónovo ružovú. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku naneste najskôr Zoya - Purity pred všetkými lakmi z Ultra Brites kolekcie. Po zaschnutí je lak matný, ale nie je problém dodať mu lesk napríklad pomocou Naked Glossy Seal.

  €9
 • Zoya Renew Polish Rejuvenator 15ml Kód: Z20015
  Skladom > 5 ks Výrobca: Zoya

  Zoya Renew Polish Rejuvenator 15ml obnovuje staré a husté laky a robí ich novými!

  €9
 • Zoya Lak na nechty 15ml 867 NEON ERZA Kód: Z50026
  Skladom > 5 ks Výrobca: Zoya

  Erza značky Zoya je možné charakterizovať ako slnečnú neónovo červenú. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku naneste najskôr Zoya - Purity pred všetkými lakmi z Ultra Brites kolekcie. Po zaschnutí je lak matný, ale nie je problém dodať mu lesk napríklad pomocou Naked Glossy Seal.

  €9

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom