UV gély na nechty, gélové nechty

UV gély

UV gély sú nevyhnutnou súčasťou perfektnej modelácie gélových nechtov. Na Raji nechtov vám ponúkame kvalitné UV gély, ktoré vynikajú výbornou priľnavosťou a hodia sa pre aplikáciu na všetky nechtové typy aj pre modeláciu gélových nechtov pomocou nechtových šablón.

 Gélové nechty sa dajú modelovať pomerne ľahko, a to aj vďaka tomu, že použijete kvalitný UV gél. S dobrým vybavením na modeláciu nechtov zvládnete vykúzliť krásne gélové nechty aj samé doma bez nutnosti navštíviť nechtové štúdio. My vám ponúkame kvalitné profesionálne gély, s ktorými vám to pôjde samo.

 V našom sortimente nájdete kvalitné UV gély podkladové tvoriace základnú vrstvu, UV gély modelovacie, s ktorými vytvoríte dokonalý tvar aj vrchné UV gély zaručujúce dokonalý lesk vašich gélových nechtov. Nechýbajú ani biele UV gély určené pre obľúbenú francúzsku manikúru aj UV gély maskovacie. Farebné UV gély nájdete v príslušnej kategórii. Tak nakupujte UV gély na nechty a iné vybavenie na modeláciu nechtov lacno a ľahko v Raji nechtov, nech môžete tvoriť tie pravé zázraky pre vaše ruky.

 

 

Najpredávanejšie

3
25 1325
Značky

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom