Gél laky základné

Patríte k ženám, ktoré uprednostňujú skôr prírodné nechty a chcete, aby vaše ruky vyzerali skvelo a upravene dlhú dobu, a to bez nutnosti častého prelakovania klasickým lakom na nechty, ktorý má obmedzenú dobu trvanlivosti? Gél lak na nechty, ktorý následne necháte zapracovať v UV lampe, je pre vás ideálnym riešením. Gél lak na nechty do UV lampy vydrží až tri týždne a to bez nutnosti doplnenia. Gél lak vydrží dlho a môže vás tak dlho a spoľahlivo sprevádzať pri akýchkoľvek aktivitách bez toho, že by ste museli myslieť na svoju nechtovú kozmetiku každú chvíľku.

Najpredávanejšie

Fólie na odstránenie gél laku - 20ks
Fólie na odstránenie gél laku - 20ks
Skladom (>5 ks)
Kód: 711091
 
€1,60
UV gél lak Fantasy 15ml - All in One Revolution
 
€9,60
Fólie na odstránenie gél laku - 100ks v boxe
 
€6,40
24 položiek celkom

Cena

144
1144

Značky

Zobrazených položiek: 24
gellak sada bezUV
od €16

Súprava na gélové nechty obsahuje všetko, čo potrebujete na dokonalú modeláciu gélových nechtov. K súprave je potrebné dokúpiť farebný gél lak podľa vlastného vkusu.

Kód: 110401
gellak sada velka bezUV
od €43,60

Veľká súprava na gél lak ROYAL obsahuje všetko, čo potrebujete na aplikáciu gél laku na prírodné nechty a pre ich dokonalý vzhľad. Súčasťou sú 3 farebné gél laky Color Me.

Kód: 110501
UV gél lak Fantasy 15ml - All in One Revolution
€9,60

All in One Revolution - revolučný hybridný gél je jedinečný produkt s 10 vlastnosťami! Môžete ho použiť na spevnenie slabých a krehkých nechtov alebo na predĺženie nechtov pomocou šablón. Môže byť použitý samostatne alebo ako podklad pod farebné gél laky.

Kód: 153395
UV gél lak Fantasy 15ml - Base gel
€8,40

Podkladová báza pre UV a LED gél laky.

Kód: 153396
UV gél lak Fantasy 15ml - Top gél
€9,20

Vrchný lesk pre UV a LED gél laky.

Kód: 153397
UV gél lak Color Me 6g - Hard Base
€6

Podkladová báza pre UV/LED gél laky. Hustejšia konzistencia je ideálna pre predlžovanie nechtovej platničky pomocou šablón a tiež na vyrovnanie všetkých nerovností nechta.

Kód: 153900
UV gel lak Color Me 6g - Hard Base Light Pink
€6

Podkladová báze mléčně růžového odstínu pro UV/LED gel laky. Hustější konzistence ideální pro prodlužování nehtové ploténky pomocí šablon a také k vyrovnání všech nerovností nehtu. Ideální pro francouzskou manikúru.

Kód: 153901
UV gel lak Color Me 6g - Hard Base Light Beige Pink
€6

Podkladová báze mléčně růžovo-béžového odstínu pro UV/LED gel laky. Hustější konzistence ideální pro prodlužování nehtové ploténky pomocí šablon a také k vyrovnání všech nerovností nehtu. Ideální pro francouzskou manikúru.

Kód: 153902
UV gel lak Color Me 6g - Hard Base Dark Pink
€6

Podkladová báze mléčně růžového odstínu pro UV/LED gel laky. Hustější konzistence ideální pro prodlužování nehtové ploténky pomocí šablon a také k vyrovnání všech nerovností nehtu. Ideální pro francouzskou manikúru.

Kód: 153903
UV gel lak Color Me 6g - Hard Base Dark Beige Pink
€6

Podkladová báze mléčně růžovo-béžového odstínu pro UV/LED gel laky. Hustější konzistence ideální pro prodlužování nehtové ploténky pomocí šablon a také k vyrovnání všech nerovností nehtu. Ideální pro francouzskou manikúru.

Kód: 153904
GABRA UV gél lak - základná báza
€8,70
Základný podkladový UV gél lak, použitia na prírodné aj umelé nechty.
Kód: 235001
GABRA UV gél lak - nadlak
GABRA UV gél lak - nadlak
Momentálne nedostupné
€8,70
Záverečná fáza TOP UV gél lak, použitie na prírodné aj umelé nechty.
Kód: 235002
Fólie na odstránenie gél laku - 20ks
€1,60

Súprava praktických fólií na odstránenie gél laku. 20 kusov.

Kód: 711091
Fólie na odstránenie gél laku - 100ks v boxe
€6,40

Súprava praktických fólií na odstránenie gél laku. 100 kusov v boxe.

Kód: 711092
Inveray UV/LED Cement Gluing Base Coat
€14,20

Podkladová báza Inveray UV/LED Cement Gluing Base Coat vykazuje maximálnu priľnavosť k povrchu nechtovej platničky bez poškodenia štruktúry nechtu. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2001
Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes SILK
€15,20

Podkladová báza Natural Vibes SILK je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2002
Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes LINEN
€15,20

Podkladová báza Natural Vibes LINEN je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2003
Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes SISAL
€15,20

Podkladová báza Natural Vibes SISAL je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2004
Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes CASHMERE
€15,20

Podkladová báza Natural Vibes CASHMERE je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2005
Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes HESSIAN
€15,20

Podkladová báza Natural Vibes HESSIAN je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2006
Inveray UV/LED Ultimate Gloss Hard Top Coat
€15,20

Vrchný TOP Inveray UV/LED Ultimate Gloss Hard Top Coat dodá nechtom vysoký lesk a odolnú ochranu proti odlupovaniu a poškriabaniu. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2011
Inveray UV/LED Perfect Matt Finish Hard Top Coat
€15,20

Vrchný TOP Inveray UV/LED Perfect Matt Finish Hard Top Coat dodá nechtom rovnomerný matný vzhľad bez šmúh. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2012
Inveray UV/LED Top Coat Colour Protector
€15,20

Vrchný TOP Inveray UV/LED Top Coat Colour Protector chráni pred žltnutím a farebnými zmenami gélových lakov spôsobenými UV žiarením. Odporúča sa pre biele alebo sýte neónové farby alebo pri dlhodobom vystavení jasnému slnečnému svetlu. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2013
Inveray UV/LED Milky White Top Coat
€15,20

Vrchný TOP Inveray UV/LED Milky White Top Coat s mliečnym nádychom dodá nechtom vysoký lesk a odolnú ochranu proti odlupovaniu a poškriabaniu. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

Kód: IN2014