Súprava na gél laky na nechty

Súprava na gél laky na nechty je kompletné súprava pre aplikáciu gélového laku na prírodné nechty. Nechtové súpravy sa odlišujú iba v type UV lampy, ktoré si môžete vybrať z našej ponuky podľa vašich potrieb a preferencií. K súprave na gél na nechty budete potrebovať dokúpiť farebný gél lak podľa vášho vlastného výberu. Týchto farebných gél lakov na nechty vám ponúkame širokú škálu.

Využite našu ponuku a zakúpte si aj vy ľahko a rýchlo kvalitnú súpravu na gél lak na nechty a samé potom budete mať radosť z kvality, ktorá sa vám vďaka súprave na gél na nechty podarí vytvoriť. Tvorte múdro vďaka kvalite a budete mať krásne bezchybné nechty. Kvalitné súpravy na gél laky na nechty nájdete v našej ponuke v Raji nechtov.

 

Najpredávanejšie

14
73 11473
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • Súprava na gél lak Kód: 110401
  Skladom Výrobca: Fantasy nails Záruka: 24 mesiacov
  Súprava na gélové nechty obsahuje všetko, čo potrebujete na dokonalú modeláciu gélových nechtov. K súprave je potrebné dokúpiť farebný gél lak podľa vlastného vkusu.


  Ušetríte: až €0,70 (–1 %)

  od €14,70
 • Novinka Kód: 110501
  Skladom > 5 ks Výrobca: Ráj nehtů - Fantasy line (Fantasy nails) Záruka: 24 měsíců

  Velká sada na gel lak BIG obsahuje vše, co potřebujete pro aplikaci gel laku na přírodní nehty a pro jejich dokonalý vzhled. Součástí jsou 3 barevné gel laky Color Me.

  €36,70

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom