Sady na gélové a akrylové nechty

Kliknite tu pre 10 dôvodov prečo kúpiť sadu na nechty u nás.

Modelácia nechtov nie je ťažkou záležitosťou a každá žena si dokáže vytvoriť krásne nechty sama v pohodlí domova. Nechtovú modeláciu zvládnete so sadou na gélové nechty. Rovnako je možné si kúpiť sady na akrylové nechty a gél lak sady. Raj nechtov tieto súpravy na nechty ponúka za lákavé ceny. Zvýhodnené sady na gélové či akrylové nechty sú určené na domáce použitie, avšak s prehľadom sú vhodné aj pre profesionálne nechtárky.
Sady na nechty Profi a Select totiž obsahujú všetko, čo je potrebné na dokonalú modeláciu gélových nechtov. Súčasťou je UV lampa, UV gély, nechtové tipy, pilníky, štetce, šablóny, zdobenie na nechty a ďalšie pomôcky, ktoré vám tvorbu nechtov uľahčia. Všetky súpravy na gélové nechty obsahujú podrobný návod na modeláciu nechtov, čo ocenia začínajúce užívateľky.
So sadou na nechty si vytvoríte krásne a dokonalé nechty, nemusíte dochádzať k manikérke. Svoje nechty si budete môcť častejšie obmeňovať podľa aktuálnej nálady a vkusu.

Raj nechtov.sk poskytuje dopravu zadarmo na všetky sady na gélové nechty a gél lak sady s UV lampou! Postup modelácie gélových nechtov je súčasťou balenia.

 

Najpredávanejšie

16
68 11668
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom

 • akrylova sada na nehty2 Kód: 110080
  Súprava na akrylové nechty
  Skladom Značka: Raj nechtov Záruka: 24 mesiacov
  Súprava na akrylové nechty obsahuje všetko, čo potrebujete na modeláciu nechtov akrylom.

  €54
 • sada gelove nehty excellent pro Kód: 110101
  Súprava na gélové nechty PROFI
  Skladom (>5 ks) Značka: Raj nechtov Záruka: 24 mesiacov
  Súprava na gélové nechty obsahuje všetko, čo potrebujete na dokonalú modeláciu gélových nechtov s použitím nechtových šablón. Pri väčšine variantov doprava zadarmo!

  od €42
 • sada gelove nehty select ExcellentPro Doprava zadarmo Kód: 110201
  Súprava na gélové nechty SELECT
  Skladom (>5 ks) Značka: Raj nechtov Záruka: 24 mesiacov
  Súprava na gélové nechty obsahuje všetko, čo potrebujete na dokonalú modeláciu gélových nechtov s použitím nechtových šablón. Pri väčšine variantov doprava zadarmo!

  od €67,60
 • gellak sada bezUV Kód: 110401
  Súprava na gél lak BASIC
  Skladom Značka: Fantasy nails Záruka: 24 mesiacov

  Súprava na gélové nechty obsahuje všetko, čo potrebujete na dokonalú modeláciu gélových nechtov. K súprave je potrebné dokúpiť farebný gél lak podľa vlastného vkusu.

  od €16
 • gellak sada velka bezUV Kód: 110501
  Súprava na gél lak ROYAL
  Skladom Značka: Ráj nehtů - Fantasy line (Fantasy nails) Záruka: 24 měsíců

  Veľká súprava na gél lak ROYAL obsahuje všetko, čo potrebujete na aplikáciu gél laku na prírodné nechty a pre ich dokonalý vzhľad. Súčasťou sú 3 farebné gél laky Color Me.

  od €39
 • shellac sada 2 Kód: 110601
  Sada na gel lak SHELLAC
  Skladom Značka: Ráj nehtů Záruka: 24 měsíců

  Startovací sada na gel lak SHELLAC obsahuje vše, co potřebujete pro aplikaci gel laku SHELLAC ME na přírodní nehty a pro jejich dokonalý vzhled. 

  €21,80

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom