U nás Vianoce stihnete, Vaše objednávky stále odosielame do 24 hodín od objednania.

Potreby na zdobenie nechtov, Nail art, nechty

Zdobenie nechtov v dnešnej dobe je už prakticky všadeprítomnou umeleckou činnosťou. Zázraky a umelecké diela si môžete na svojich nechtoch vytvoriť aj vy. Ponúkame vám zdobenie na nechty, ktoré je možné použiť ako na gélové, akrylové, tak aj prírodné nechty. Raj nechtov vám ponúka širokú škálu možností ako ozdobiť nechty a dodať im tak šmrnc, originálny a pútavý vzhľad, ktorý bude okolie obdivovať aj závidieť.

V Raji nechtov máme pre vás prichystané kvalitné a trendy pečiatky na nechty MoYou, pomocou ktorých aj vy ľahko vytvoríte krásne a rovnako vyzerajúce obtlačky s najrôznejšími obrázkami. Ďalšie šikovné ozdoby na nechty, ktoré môžete použiť, sú samolepky na nechty. Môžete ich u nás nájsť v motívoch kvetín či ornamentov, či už vo farebnom alebo v čiernom dizajne. Ponúkame tiež dekoračné šablóny na jednoduché zdobenie nechtov. Aplikácia týchto ozdôb je veľmi jednoduchá a zvládne to každá z vás. Výber samolepiek, šablón a pečiatok je veľmi pestrý a určite si u nás vyberiete váš obľúbený motív.

Trblietavý vzhľad dodajú vašim nechtom kamienky alebo glittre. Zadovážiť si ich môžete v krásnych pestrých aj jemných farbách, aj v rôznych tvaroch. Kamienky aj glittre máme v našej ponuke za lákavé ceny. S týmito ozdobami sa budú vaše nechty trblietať, lesknúť a zaručene celkový vzhľad nechtov ešte viac pozdvihnú a budú pútať pozornosť.

 Inšpiráciu pre vaše nechty môžete čerpať v našej fotogalérii nechtov. Nakupujte aj vy ozdoby na nechty v Raji nechtov a budete žiariť!

 

Najpredávanejšie

0
87 1087
Značky
 
 

Stránka 1 z 24 - 830 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 24 - 830 položiek celkom