Ohrievač vosku LoveWax AX-100

Kód: 930001
Novinka
Neohodnotené
€14,58
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ohrievač vosku LoveWax AX-100

Ohrievač voskov vhodný na ohrievanie depilačných voskov v plechovkách (400 ml) alebo depilačných voskových zrniek Filmwax. Ohrievač voskov má termostat, vďaka ktorému sa stále udržuje teplota vosku.

Návod na použitie:

Umiestnite prístroj na rovný povrch. Zapojte napájací kábel do zástrčky a skontrolujte či sa rozsvieti svetlo. Kontrolka indikuje, že sa prístroj zahrieva. Umiestnite nádobu obsahujúcu vosk 400 ml v príslušnom pohári. Pre rýchle rozohriatie vosku otočte termostat (koliesko) na maximálnu teplotu, po dobu asi 25 minút, potom otočte termostat na požadovanú teplotu, aby bola zachovaná správna hustota výrobku obsiahnutého v nádobe. Doba ohrevu vosku sa môže líšiť 25-35 min. Červené svetlo zhasne, keď vosk dosiahne požadovanú teplotu.

Rovnaký je postup pri rozohrievaní zrniek vosku, doba rozohriatia závisí od množstva nasypaných zrniek.

Výkon: 100W

Údržba výrobku:
Čistenie by malo byť prevedené iba prípravkom na čistenie depilačných prístrojov alebo jemným čistiacim prostriedkom. Je zakázané: používanie rozpúšťadiel a riedidiel, čiastočne alebo úplne neponárajte prístroj do vody alebo iných tekutín. Údržbu vykonávajte vždy po výkone.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: