UV gél lak Color Me Magnetic 6g - č.2710

Kód: 153671
Neohodnotené
Značka: Ráj nehtů
€5
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

UV gél lak Color Me Magnetic 6g - č.2710

Raj nechtov - Fantasy Line

Aplikácia gél lakov je jedným z najnovších trendov v oblasti manikúry. UV gél laky Color Me Vám zaistí krásnu manikúru až na 2 týždne. Gél laky sú vynikajúcou alternatívou ku klasickým lakom na nechty, ktoré sa po niekoľkých dňoch či dokonca hodinách odlupujú a nevyrovnajú sa s bežnými dennými úkonmi. Gél laky Color Me perfektne držia na nechtoch, majú skvelú hustotu, sú sýte a jednoducho sa odstraňujú.

Nová séria magnetických gél lakov Color Me pre vytvorenie Cat Eye efektu či rôznych magnetických vzorov pomocou magnetu.

Použitie: Nechty zbrúsime do požadovaného tvaru a zatlačíme nechtovú kožičku. Nechtovú platničku jemne zbrúsime jemným pilníkom 240/240 či pilník blokom, oprášime a nanesieme na celý necht primer pre lepšie priľnutie gél laku. Akonáhle sa primer vpije do nechtu, nanesieme tenkú vrstvu podkladového gél laku a vytvrdíme v lampe. Ďalej nanesieme jednu vrstvu magnetického gél laku a vytvrdíme. Po nanesení druhej vrstvy priložíme magnet a opäť vytvrdíme. Pre lesk a ochranu na záver nanesieme vrchný gél lak a opäť vytvrdíme. Na záver utrieme čističom nechtov.

Vytvrdzujeme v klasickej UV lampe, kombinovanej či vysoko kvalitnej LED lampe.

Color Me gél laky odstraňujeme pomocou odstraňovačov gél lakov (Soak Off Remover).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: