Glitter Lips - Podkladová báza 3,5 ml

Kód: 890099
Neohodnotené
€8
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Glitter Lips - Podkladová báza 3,5 ml

Podkladový lesk na vodnej báze na aplikáciu Glitter Lips.

Objem: 3,5 ml 

 

 

Revolúcia vo farbení pier je tu!

Neuveriteľná výdrž a lesk – až 8 hodín pri jednej aplikácii! Môžete jesť, piť a rozdávať bozky bez straty najmenšieho lesku! Vodoodolné v súlade so všetkými bezpečnostnými predpismi.

 A jedno varovanie... pripravte sa na vlnu pozornosti, pretože s týmito perami vás na párty nikto neprehliadne.


Aplikácia:

Pred každou aplikáciou si dôkladne umyte ruky.

3 jednoduché kroky ku glittrovým perám

1. Aplikujte tenkú vrstvu podkladového lesku na čisté, suché pery a starostlivo dodržujte línie. V priebehu aplikácie majte pery pootvorené a počkajte, kým lesk spriehľadní (Tip! Aplikujte najskôr na jednu peru a potom na druhú).

2. Navlhčite koniec aplikátora jemne vodou, glitre sa tak na aplikátor lepšie prichytia. Aplikátor ponorte do trblietok a nanášajte rovnomerne na pery. Ak zistíte, že pery v určitej časti ešte lepia, naneste v prípade potreby trblietok viac.

3. Pomocou kefky na druhej strane aplikátora odstráňte prebytočné trblietky a môžete vyraziť!

Odstránenie trblietok:

Ak chcete trblietky odstrániť, odporúčame použiť olejový odličovač na make-up, ale skvele vám poslúži akýkoľvek olejček - detský alebo olivový. Namočte bavlnený tampónik do vybraného odstraňovača a zatlačte na pery. Držte ho 30 sekúnd. To dovolí oleju preniknúť do trblietok. Jemne otrite krúživým pohybom pre jednoduché odstránenie. Môžete tiež použiť detské obrúsky, avšak to vyžaduje viac trenia a pery sa môžu podráždiť.

Kontraindikácie:

Napriek tomu, že je podkladový lesk na vodnej báze, odporúčame urobiť test alergie na koži. Test by sa mal urobiť 24 hodín pred aplikáciou. Nadmerné používanie môže spôsobovať vysušovanie pier. Nie je vhodné na konzumáciu. Nie je možné použiť na popraskanú či inak poškodenú pokožku. Ukladajte mimo dosah detí. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste. Chráňte pred slnkom. Pozor dajte na mastné jedlá, ktoré by efekt zničili.

Upozornenie: Ak vám aplikácia spôsobuje zhoršujúce sa podráždenie pokožky, tak produkt prestaňte používať. Pri okamžitom podráždení vyhľadajte lekára.

 

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: