Japonská manikúra P-shine - nákupný radca

Japonská manikúra P-shine je špeciálna starostlivosť o prírodné nechty založená na čisto prírodných látkach. Starostlivosť je dvojfázová a skladá sa zo špeciálnej pasty a púdru, ktoré sa zalešťujú do povrchu prírodného nechtu. P-shine dodáva nechtom vyššiu pevnosť, pružnosť a pôsobí tiež ako prevencia proti lámavosti a štiepeniu nechtov.

1. Pre aké nechty je metóda P-shine určená?

Metoda P-shine je určená na úpravu prírodných nechtov. Ide o čisto prírodnú techniku úpravy nechtov, na gélové nechty ani iné umelé materiály ju nie je možné aplikovať. Technika sa hodí na rozštiepené, lámavé i nerastúce nechty, nie je však vhodná na nechty tenké, zničené po odstránení gélových či akrylových nechtov alebo so zdravotnými problémami (napríklad mykózy a zápaly). V neposlednom rade ju môžu využívať aj muži, pretože je jednoduchá, prirodzená a účelná.

2. Aké sú účinky manikúry P-shine?

vyživuje prírodný necht, po jej aplikácii je necht lesklý a nie je už potrebné ho ďalej lakovať. Produkty P-shine obsahujú prírodné materiály ako je včelí vosk, materská kašička, kremičitá hlinka, jemné parafíny, glycerín, bentonit, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Nielenže vyzerá rovnako efektne ako lak, navyše ide o čisto prírodnú manikúru, ktorá podporuje prekrvenie a rast nechtov, dodáva im vitamíny, spevňuje ich a zároveň chráni pred nepriaznivými vplyvmi.

3. ako si môžem P-shine urobiť sama doma?

P-shine je možné aplikovať doma, stačí si zakúpiť P-shine súpravu. Pred aplikáciou P-Shine začnime s umytím rúk kvôli dezinfekcii, potom upravíme dĺžku a tvar nechtu. Drsnejšiu zelenú stranu P-Shine pilníka použijeme na nechty výrazne ryhované a na doupravenie tvaru. Hladká ružová strana povrch celého nechtu vyhladí a odmastí, tým odstránime prirodzený lesk nechtu. Bielou špachtličkou nanesieme malé množstvo pasty obsahujúcej včelí vosk a materskú kašičku (v zelenom tégliku) na celú plochu zelenej leštičky s jelenicovým povrchom. Necht leštíme iba jedným smerom! Rovnakým spôsobom postupujeme pri nanášaní púdru. Špachtličkou nanesieme malé množstvo púdru z drvených lastúr na uchovanie lesku (v ružovom tégliku) na celú plochu ružovej leštičky s jelenicovým povrchom a jednosmernými ťahmi necht vyleštíme do vysokého lesku. P-Shine stačí raz za týždeň oživiť púdrom za pomocou ružovej leštičky a raz za dva až tri týždne zaleštiť zelenou leštičkou vosk.

Slovníček pojmov:

P-shine púdr - Púder slúžiace na doleštenie nechtu.

P-shine pasta - Pasta na nechte vytvorí ochrannú vrstvu vyživujúce necht.

P-shine leštička pre púder - Leštička slúži k doleštenie nechtu. Používa sa na rozleštenie P-shine púdru.

P-shine leštička pre pastu - Leštička sa používa na zaleštenie pasty do prírodného nechtu.

P-shine pilník ružovo-zelený - Pilník dve rôzne strany. Ružová strana vyhladzuje povrch nechtov, odstraňuje z nich lesk. Zelená strana je určená k úprave tvaru nechtov.

P-shine Twinkle - Tekutina nahrádzajúce púder a prášok, čiže 2 v 1.

Kompletný sortiment P-shine nájdete tu.