Stardust - vodoodolné trblietky na telo a vlasy - Supernova

Kód: 890201
Neohodnotené
€15,60
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Stardust: Supernova

Zabudnite na všedné dni a utvorte si vzhľad, ktorým ukážete odvážnu a sebavedomú osobnosť, ktorou naozaj ste... minimálne cez víkend. Naši glittroví špecialisti vyvinuli tento párty klenot s jedinou myšlienkou - aby ste sa stali hviezdou večera.

Každá súprava obsahuje podkladový gél (15g), aplikačnú kefku a dózičku trblietok (5g).


Aplikácia:

Pred každou aplikáciou si dôkladne umyte ruky.

1. Naneste podkladový gél čistým, suchým štetcom (štetec je súčasťou balenia, výborný je tiež štetec na make-up či tvárenku) na požadovanú oblasť (tvár, telo, vlasy atď.)

2. Pomocou rovnakého štetca naneste trblietky Stardust na dané miesto. V prípade potreby aplikujte viac trblietok. Farby Stardust môžete spoločne kombinovať pre jedinečný efekt (štetec nezabudnite vždy najskôr vyčistiť, aby sa vám trblietky v dózičkách nepomiešali)

3. Pre dlhšiu výdrž zafixujte lakom na vlasy či fixátorom make-upu, ale dávajte pozor v prípade aplikácie okolo očí. Štetec, ktorý ste k aplikácii použili, dôkladne opláchnite.

Odstránenie trblietok:

Ak chcete trblietky odstrániť, použite mydlo či sprchový gél a jemne votrite do oblasti, kde sú trblietky nanesené. Napeňte pomocou vody a čistite, kým nebudú všetky trblietky preč. Opäť dajte pozor na oblasť okolo očí. Na odstránenie je možné tiež použiť detské vlhčené vreckovky.

Kontraindikácie:

Test na alergiu kože urobte 24 hodín pred použitím. Nie je určené na konzumáciu. Nie je možné použiť na popraskanú či inak poškodenú pokožku. Ukladajte mimo dosah detí. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste. Chráňte pred slnkom.

Upozornenie: Ak vám aplikácia spôsobuje zhoršujúce sa podráždenie pokožky, tak produkt prestaňte používať. Pri okamžitom podráždení vyhľadajte lekára.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: