Zoya Naked Manicure - Satin Seal 15ml

Kód: Z30003
Neohodnotené
Značka: Zoya
€12
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

1086579.ZOYA NM LOGO 75

Zoya Naked Manicure - Satin Seal 15ml

Zoya Naked Manicure - Satin Seal je prielomová výživa, ktorá dodá čo najprirodzenejší vzhľad nechtom, ako je to len možné. Jedinečný dvojfázový produkt s dlhotrvajúcim saténovým vzhľadom. Obsahuje UV filtre brániace žltnutiu a chránia pred nečistotami. Pre aktiváciu dvojfázovej výživy fľaštičku jemne rolujte medzi dlaňami približne 20 sekúnd pred každým použitím. Je možné kombinovať s Zoya Fast Drops


Použitie:

  1. Príprava nechta: upravte tvar, jemne zapiľujte povrch nechta a zatlačte nechtovú kožtičku.
  2. Aplikujte Zoya Naked Manicure Naked Base podkladový lak.
  3. Vyberte a naneste prvú vrstvu Naked Manikure Perfector. Lavender použite na zafarbené nechty. Ak nanesiete viac než jeden odtieň, použite výraznejší odtieň ako prvý.
  4. Naneste vybranú druhú vrstvu Naked Manikure Perfector. Druhá vrstva zjemňuje či tónuje farebný odtieň prvej vrstvy.
  5. Aplikujte Naked Manikure Tip Perfector na špičku nechta na rozjasnenie a vytvarovanie dokonalej francúzskej manikúry.
  6. Aktivujte Naked Manikure Satin Seal. Vložte lak medzi dlane a jemne váľajte 20 sekúnd.
  7. Aplikujte jednu vrstvu Naked Manikure Satin Seal ako spojenie a zapečatenie úpravy nechtov pre ten najprirodzenejší vzhľad (je možné použiť Zoya Fast Drops na rýchlejšie vysušenie laku).
  8. Pre voľbu lesklých nechtov naneste jednu vrstvu Naked Manikure Glossy Seal cez Satin Seal (je možné použiť Zoya Fast Drops na rýchlejšie vysušenie laku).

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: