Časté otázky a odpovede

Vaše najčastejšie otázky

Petra K.

Otázka:

Dobrý deň, chcela by som si lakovať nechty akrylovým lakom a nie som si istá, či to môžem robiť bez vytvrdzovacej lampy a aké používať laky a odstraňovače lakov. Zvolila som gélové nechty 2x a bohužiaľ v oboch prípadoch som bola nespokojná, v prvom prípade bola vrstva gélu neobvykle vysoká a v druhom prípade som mala po ukončení neskutočné množstvo prášku na koži okolo nechtov.

Odpoveď:

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem. Akrylové nechty sú veľmi tvrdé a odolné. Na rozdiel od gélových nechtov sa akrylové nechty modelujú pomocou zmesi akrylového prášku a tekutiny, ktorá vytvrdne bez použitia UV lampy. K modelácii sa používajú akrylové prášky ako modelovacie, tak farebné, nie však laky. Môžem Vám z nášho sortimentu odporučiť už kompletnú sadu na akrylové nechty, kde nájdete všetko, čo je k tomu potrebné http://www.rajnehtu.cz/sady-na-nehty/sada-na-akrylove-nehty/ . V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poradíme.

Pavla Š.

Otázka:

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či gél s kódom 212015 je možné použiť aj bez uv lampy, či dobre uschne aj na vzduchu. Mám lámavé a krehké nechty a chcela by som ho použiť na ich spevnenie. Poprípade, či môžete odporučiť iný prípravok. Ďakujem.

Odpoveď:

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem. Žiadny z UV gélov či gél lakov nie je možné vytvrďovať a používať bez UV lampy. Na spevnenie Vám z výrobkov, ktoré schnú na vzduchu odporúčame starostlivosť od značky Four Seasons, ktoré sú veľmi obľúbené aj v lekárňach. Všetky výrobky na starostlivosť o nechty nájdete tu: http://www.rajnehtu.cz/pece-o-nehty/. Výbornou investíciou sú tiež výrobky na starostlivosť o nechty od firmy OPI.

Jitka P.

Otázka:

Dobrý deň, máte krásne odtiene vašich farebných UV gélov. Chcela by som sa opýtať - kryjú tie gély? Myslím tým, keď si dám napr. fialový, či budem mať po jednej vrstve gélu naozaj fialový necht alebo tá fialová bude akoby priesvitná... Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď:

Dobrý deň,
väčšina týchto gélov vyzerá lepšie v dvoch vrstvách, pretože nie vždy sa Vám podarí vytvoriť jednoliaty povrch farby. Naozaj sýte odtiene sú True Red, Sunset Red a Crusty Red. Farby Sweet Pink, Dream Pink, Smoky Pink a Pink Cream sú svetlé či telové odtiene, ktoré vyzerajú lepšie v dvoch vrstvách. Odtiene Lollipop a Deep Fuchsia sú vyložene transparentné, ako je na nich uvedené. Jedna vrstva by Vám tiež mala stačiť u gélu Glow Pink. U gélu Dark Pink je nutné urobiť 2 vrstvy, inak neónová farba nevynikne.

Eva H.

Otázka:

Dobrý deň, chcem sa len spýtať na zmatňujúci lak na nechty Top Coat Matt. Píšete, že je vhodný aj pre prírodné nechty...takže sa nemusí zapekať? Zatiaľ som sa totiž stretla len so zmatňujúcim gélom na zapekanie. Vopred ďakujem za odpoveď.

Odpoveď:

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš záujem. Jedná sa o klasický lak, ktorý zasychá na vzduchu.
S prianím pekného dňa.