P.SHINE profesionálna veľká súprava

Kód: 690001
Neohodnotené
Značka: P.Shine
€39,60
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

P.SHINE veľká súprava profesionálna

Sada obsahuje:

  • 1x pasta
  • 1x púder
  • 1x leštič na pastu
  • 1x leštič na púder
  • 3x pilník ružovo-zelený
  • 1x handrička na čistenie
  • 1x umelohmotná špachtlička na nanášanie pasty či púdru

 

Aplikácia:

 

Pred samotnou aplikáciou P.SHINU je veľmi dôležitá celková úprava nechtov. Nechty sa očistia, odstránia sa záderky a upraví sa tvar. Nasleduje aplikácia P. Shinu. Ružovou stranou P.SHINE pilníka vyhladíme celý povrch nechtov, odstránime prírodný lesk. Zelenou stranou pilníka doupravíme tvar nechtov.

Špachtličkou nanesieme malé množstvo pasty po celej dĺžke zelenej leštičky určenej na pastu. Jednosmernými ťahmi zapracujeme pastu do nechtu až do vysokého lesku. Rovnakým spôsobom postup opakujeme s púdrom a ružovou leštičkou určenou na púder. Použitím púdru docielime dlhšiu životnosť kúry.

Po aplikácii P. Shinu nechty môžeme nalakovať. Avšak aj prírodné nechty ošetrené touto kúrou vyzerajú skvelo a majú vysoký lesk - nie je nutná ďalšia úprava.

 

Dopĺňajte pravidelne každých 14 dní.

 

 

Japonská starostlivosť je vhodná pre väčšinu nechtových skupín - rozštiepené, lámavé aj nerastúce nechty. Kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Hlavnými zložkami P. Shinu je včelí peľ a kremičitá hlinka, ktoré sa nanášajú na necht špeciálnou leštičkou a zalešťujú sa. Na nechte sa vytvorí ochranná vrstva, ktorá necht vyživuje. Rozdiel je viditeľný ihneď po prvej aplikácii, necht získa veľmi vysoký lesk.

Aplikáciu P.SHINU neodporúčame na tenké alebo zničené nechty po gélovej alebo akrylovej modelácii. Pred použitím japonskej starostlivosti P.SHINE by nechty mali byť zregenerované a zdravé.

 

Nevypĺňajte toto pole:
B Avatar autora Gramaz 30.11.2017 07:40
Dobry den, prosim vas aka je gramaz pudra a pasty? Dakujem.
Odpovedať