Sada na gélové nechty

10 dôvodov prečo kúpiť súpravu na gélové nechty u nás

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV - náš obchod je najobľúbenejším internetovým obchodom s nechtovou kozmetikou podľa recenzií zákazníkov na Heureka.cz. Získali sme prestížny zlatý certifikát Heuréka "Ověřeno zákazníky" - takmer 100% našich zákazníkov by nás odporučilo svojim známym! Získali sme aj certifikát Garancia nákupu.

KVALITA - všetky naše UV gély, čističe, olejčeky a ďalšia chémia sú pôvodom z EÚ. Na českom internete sa bohužiaľ nájde veľké množstvo obchodníkov ponúkajúcich súpravy na nechty s ázijským tovarom. Pri používaní týchto výrobkov hrozí odlupovanie vymodelovaných nechtov, v horšom prípade aj pleseň nechtov alebo iné zdravotné problémy.

DOPRAVA ZADARMO - U všetkých súprav na gélové nechty s UV lampou poskytujeme dopravu ZADARMO.

 

BLESKOVÉ DORUČENIE - Doobedňajšie objednávky odosielame ešte v deň objednania s doručovaním v priebehu 24 hodín.

 

ZÁRUKA 24 MESIACOV- Na UV lampy a všetok ďalší tovar poskytujeme záruku 24 mesiacov. Nepoužitý tovar je možné vrátiť v priebehu 14 dní od nákupu bez udania dôvodu.

 

VŠETKO V JEDNOM - Naše sady obsahujú všetko, čo je potrebné na modeláciu nechtov, všetok tovar obsiahnutý v súpravách a veľa ďalších doplnkov máme samozrejme na predaj na našich stránkach samostatne.

 

TECHNICKÁ PODPORA - náš tím je pripravený vám pomôcť, vysvetliť a poradiť po telefóne alebo cez e-mail či chat. Sme oficiálnym partnerom nechtovej sekcie najväčšieho porovnávača tovaru Heuréka.

 

PRIAZNIVÁ CENA - čo do pomeru kvality a ceny, sú naše súpravy hodnotené ako najvýhodnejšie na trhu.

 

STOVKY UŽÍVATELIEK - denne sú naše produkty používané ako v nechtových salónoch, tak aj u na kvalitu náročnejších domácich užívateliek. To dokazuje, že naša práca má zmysel.

 

POSTUP MODELÁCIE GÉLOVÝCH NECHTOV - Tlačený návod modelácie gélových aj akrylových nechtov je samozrejme súčasťou balenia.