Zoya Color Lock System Mini

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€20,90    
Kód tovaru Z20202
Značka Zoya
Kategória Starostlivosť o nechty
 

Zoya Color Lock System Mini

Zoya Color Lock System Mini obsahuje všetko, čo potrebujete na dokonalé nalakovanie nechtov bez odlupovania, odchlipovania a bublín.

 

Anchor_CZ

Zoya Anchor Base Coat 7,5ml

Zoya Anchor Base Coat je vysoko odolný a pritom pružný podkladový lak, ktorý udrží farebný lak na nechty na mieste pre maximálnu trvanlivosť. Lak priľne na necht a vytvorí väzbu medzi prírodným nechtom a farebným lakom, tým predchádza odchlipovaniu a odlupovaniu. Ako bonus je proteínové zloženie, ktoré Vaše nechty posilní.

Použitie: Naneste jednu vrstvu na pripravený a očistený necht. Potom aplikujte 2 vrstvy obľúbeného farebného laky na nechty Zoya.

 

Armor_CZ

Zoya Armor Top Coat 7,5ml

Zoya Armor Top Coat je svetovo najsilnejší a najviac flexibilný vrchný lak na ochranu prírodných nechtov, ktorý predlžuje trvanlivosť a lesk na nechtoch. 

Nechtom dodá ochranu, ultra lesk, flexibilitu a pritom zabráni žltnutiu nechtov vystavených UV žiareniu. Extrémne pevný a pružný vrchný lak zabraňuje odlupovaniu farebného laku na nechtoch a chráni ho pred opotrebením.

Použitie: Naneste jednu vrstvu na farebný lak. Opakujte každé dva dni pre dlhšiu ochranu laku.

 

 

  FastDrops_CZ

Zoya Fast Drops 7,5ml

Zoya Fast Drops je zázračná tekutina, ktorá dokonale vysušuje lak na nechtoch od vrchného laku až po podkladový. Už žiadne rozmazávanie manikúry na nechtoch! Netrpezlivosť nie je zlá vlastnosť. Manikúra a pedikúra bude teraz perfektná s iba jednou, bublinám brániacou kvapkou, ktorá zvýši živosť farby. Farebný lak tak zostáva na nechtoch rozžiarený a oslnivý až dva týždne.

Použitie: Naneste jednu kvapku na spodnú časť nechtového lôžka a pomocou náklonu ruky nechajte prirodzene rozliať po celom nechte. Lak na nechtoch bude suchý už za 5 minút. Ak chcete predĺžiť trvanlivosť laku až na dva týždne, aplikujte každé dva dni cez Armor Top Coat.

 

 

9458990987_ZT_remover_banner5_2 

Zoya Remove+ Nail Polish Remover 15ml

Zoya Remove Plus je jemný, ale veľmi efektívny 3-in-1 odlakovač na nechty, čistič nechtov a kondicionér.   

Pred samotným lakovaním necht očistí, zbaví všetkých zvyškov lakov a škvŕn na nechte, zároveň ho tiež hydratuje, vyživuje a posilňuje a tým je necht dokonale pripravený na nanesenie podkladového laku. Dlhšia výdrž laku na nechty začína práve u tohto odlakovača! 


Pre dosiahnutie najlepších výsledkov:
1) Očistite necht pomocou odlakovača a čističa nechtov Zoya Remove+
2) Vyberte ten správny podkladový lak: Zoya Anchor pre zdravé nechty alebo Zoya GetEven pre nerovný povrch nechtov. Naneste na necht.
3) Aplikujte 2 vrstvy obľúbeného farebného laku na nechty Zoya
4) Naneste vrchný lak Zoya Armor
5) Aplikujte jednu kvapku Zoya Fast Drop na spodnú časť nechtového lôžka

Pri dodržaní týchto piatich krokov vydrží lak na nechtoch až 14 dní!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: