Lavosept dezinfekcia na kožu 1000ml - trnka

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€24,95    
Kód tovaru 820013
Značka Amoené
Kategória Pomocné tekutiny
 

Lavosept dezinfekcia na kožu 1000ml - trnka

Lavosept® je alkoholový dezinfekčný prípravok na hygienickú dezinfekciu kože. Dodáva sa vo forme roztoku alebo číreho gélu, ktorý obsahuje aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysušeniu a podráždeniu pokožky.

Prípravok Lavosept® je vhodný na použitie všade tam, kde dochádza ku kontaktu s veľkým počtom osôb - v nemocniciach, ordináciách, v stravovacích prevádzkach, v potravinárskych výrobách, v oblasti rehabilitácie, v kozmetických salónoch pri manikúre, modelácii umelých nechtov, pedikúre, tetovaní kože, v športových zariadeniach, v požičovniach športového náradia, fitness, wellness, pri nákupoch v supermarkete, pri cestovaní atď.

Dezinfekčná účinnosť prípravku Lavosept® bola posudzovaná na Štátnom zdravotnom ústave v Prahe, v Centre epidemiológie a mikrobiológie v Národnom referenčnom laboratóriu pre dezinfekciu a sterilizáciu.

Podobný produkt

  • Čistič nechtov a odstraňovač výpotku 500 ml Kód: 721002
    Čistič nechtov a odstraňovač výpotku 500 ml
    Skladom (>5 ks) Značka: Raj nechtov

    Profesionálne použitie. Čistí a odstraňuje mastnotu z prírodného nechtu a zvyškovú vrstvu (výpotok) po vytvrdení UV gélu. Vhodný pre všetky techniky úpravy nechtov. S jemnou vôňou green olive.

    €5,20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: