UV/LED Lampa Glow S1 168W ružová

Kód: 120187
Neohodnotené
€39,60
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

UV/LED Lampa Glow S1 168W ružová

UV/LED lampa GLOW S1 je vybavená užitočnými funkciami, vďaka ktorým dosiahnete perfektné manikúry a pedikúry. Lampa disponuje výkonom 168 W, vhodne rozmiestnených 36 LED diód (bez tzv. mŕtvej zóny) zaisťujú ideálne vytvrdnutie hybridných lakov, gélov alebo iných UV svetlom vytvrdzovaných produktov. Vďaka jednoduchému použitiu a užitočným funkciám je lampa ideálna pre profesionálne aj domáce použitie.

Model S1 má uzavretý tvar, ktorý umožňuje presnejšie a rovnomernejšie vytvrdnutie produktov. Použitá technológia Dual Led vedie k tomu, že diódy vyžarujú svetlo dvoch vlnových dĺžok, neunavujú oči, poskytujú široký rozsah žiarenia a rýchle vytvrdzovanie produktov. Uľahčujú správne vytvrdnutie aj tých najnáročnejších produktov a umožňujú dosiahnuť aj na tie najhoršie dostupné miesta na nechtovej platničke. , 30s, 60s a 99s tzv. „Low Heat Mode”.  Systém "Low Heat Mode" znamená, že lampa počas vytvrdzovania postupne zvyšuje svoj výkon, a zahrieva sa tak pomalšie. Vďaka tomu nedochádza k pocitu pálenia alebo horúčavy počas používania. Vstavaný snímač pohybu automaticky aktivuje lampu vložením ruky či nohy, pričom maximálna doba svietenia je 120s. Táto funkcia sa aktivuje, aj keď nie je zvolený žiadny režim a na displeji sa zobrazuje uplynutý čas vytvrdzovania. Vďaka tomu je možné dobu vytvrdzovania ľubovoľne prispôsobiť podľa potrieb.Lampa má navyše ľahko odnímateľnú spodnú časť, čo znateľne uľahčuje umiestnenie chodidla pod lampu pri pedikúre. Táto funkcia sa tiež skvele uplatní pri čistení alebo dezinfekcii prístroja.

Užitočné funkcie, ergonomický tvar a klasické farebné prevedenie robí z lampy praktický a zároveň estetický prvok vybavenia kozmetického salónu. Vhodná veľkosť umožňuje umiestniť do lampy celú ruku alebo nohu počas procedúry. Ružová rukoväť s lešteným povrchom je vizuálne atraktívnym doplnkom, ktorý uľahčí premiestňovanie prístroja a bude ideálny na cestovanie. Na tele lampy je tiež priehlbina, ktorú je možné použiť ako stojan na telefón. Umožní tak spríjemniť si dobu úpravy obľúbeným filmom či príjemnou hudbou. 10pt;">Technická špecifikácia:

Maximálna spotreba energie: 168W
Počet LED: 36 DUAL LED diód
Vstavaný digitálny displej
Časovacie tlačidlá: 10s, 30s, 60s a 99s
Bezbolestný režim
Pohybový senzor
Odnímateľná spodná časť lampy
Sklopná rukoväť
Svetelné pásmo: 365 nm, 405 nm
Životnosť: 50000 hodín
< span style="font-size: 12pt;">Rozmery: 232 × 205 × 111 mm
 
 
  ;

Dodatočné parametre

Kategória: Kvalitné UV lampy na gélové nechty
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: