UV/LED Lampa OCHO NAILS 8 84W biela

Kód: 120192
Neohodnotené
€43,60
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

UV/LED Lampa OCHO NAILS 8 84W biela</strong >


Lampa na nechty Ocho Nails 8 umožňuje vďaka svojim praktickým funkciám jednoduché vykonávanie manikúry a pedikúry s hybridnými lakmi, gélmi alebo inými UV svetlom vytvrdzovanými produktmi. Rovnomerne rozmiestnené LED diódy a použitá technológia Dual Led zaručujú dokonalú fixáciu úpravy nechtov. Vďaka jednoduchému použitiu a užitočným funkciám je lampa ideálna pre profesionálne aj domáce použitie.
 
Dokonalé vytvrdnutie gélov a hybridných lakov zaisťuje 42 vhodne umiestnených LED diód - bez tzv. mŕtvej zóny. Uzavretý tvar, takzvaná "kabínka", na ktorej je konštrukcia tohto modelu založená, umožňuje presnejšie a rýchlejšie vytvrdnutie nechtového designu. Vďaka použitej technológii Dual Led diódy vyžarujú svetlo dvoch vlnových dĺžok, čím neunavujú oči a poskytujú prístroju široký rozsah žiarenia. Zvolené riešenia uľahčujú správne vytvrdnutie aj tých najnáročnejších produktov a umožňujú dosiahnuť aj na tie najhoršie dostupné miesta na nechtovej platničke.

Lampa je vybavená časovačom s tromi naprogramovanými pracovnými časmi: 30s, 60s a 120s (tzv. "Low Heat Mode"), ktoré sa odpočítavajú na prehľadnom digitálnom displeji. Vstavaný snímač pohybu automaticky aktivuje lampu vložením ruky alebo nohy, pričom maximálna doba svietenia je 120s. Táto funkcia sa aktivuje, aj keď nie je zvolený žiadny režim a na displeji sa zobrazuje uplynutý čas vytvrdzovania. Vďaka tomu je možné dobu vytvrdzovania ľubovoľne prispôsobiť podľa potrieb. Pokiaľ je navyše zvolený vyššie spomínaný systém "Low Heat Mode", lampa sa počas vytvrdzovania zahrieva pomalšie a postupne sa zvyšuje jej výkon. To zabraňuje akémukoľvek pocitu pálenia alebo horúčavy počas použitia.>
  , matná povrchová úprava a klasická biela farba robia z lampy vkusný a zároveň mimoriadne praktický prvok vybavenia salónu. Vhodné rozmery umožňujú voľné umiestnenie celej ruky alebo nohy do lampy počas procedúry. To zaisťuje účinné a rovnomerné vytvrdnutie produktov a znižuje riziko vzniku alergií. Má ľahko odnímateľnú spodnú časť, čo znateľne uľahčuje umiestnenie chodidla pod lampu pri pedikúre. Táto funkcia sa tiež skvele uplatní pri čistení alebo dezinfekcii prístroja.
 
Technická špecifikácia:
Maximálna spotreba energie: 84W
Počet LED: 42 DUAL LED diód
Vstavaný digitálny displej
Časovacie tlačidlá: 30s, 60s a 120s
Bezbolestný režim< /span>
Pohybový senzor
Odnímateľná spodná časť lampy</span >
Svetelné pásmo: 365 nm, 405 nm
Životnosť: 50000 hodín
Rozmery: 235 x 215 x 125 mm
 

Dodatočné parametre

Kategória: Kvalitné UV lampy na gélové nechty
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: