Staleks

Cena

38
138
8 položiek celkom
Diamantová Fréza Špicatý "Pupen" Modrá 1,8/4 mm
Novinka
€3,13

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s modrým označením strednej hrubosti. Tvar „špicatej obličky“ na pilovanie pod nechtami, vypilovanie odchlipov, spracovanie kožičky a bočných valov nechtov, odstraňovanie mozoľov. Vhodný nástroj pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kód: S2B018
Diamantová Fréza Plamienok "Flame" Modrá 2,1/8 mm
Novinka
€3,13

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s modrým označením strednej hrubosti. Tvar „plameň“ je určený na spracovanie nechtovej kožičky, bočných valov a vypilovanie odchlipov bez rizika poranenia kože. Vhodný nástroj pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kód: S2B021
Diamantová Fréza "Gulička" Modrá 3,5 mm
Novinka
€8

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s modrým označením strednej hrubosti. Tvar guličky malého priemeru účinne vyčistí povrh nechtu. Vhodný nástroj pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kód: S2B035
Diamantová Fréza Špicatý "Flame" Modrá 2,1/8 mm
Novinka
€3,13

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s modrým označením strednej hrubosti. Tvar „Ostrý plameň“ je určený na opracovanie nechtovej kožičky, bočných valov nechtov a vypilovanie odchlipov bez rizika poranenia kože. Vhodný aj pokročilých.

Kód: S2B121
Diamantová Fréza Špicatý "Pupen" Červená 1,8/4 mm
Novinka
€3,13

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s červeným označením jemnej hrubosti. Tvar „špicatej obličky“ na pilovanie pod nechtami, vypilovanie odchlipov, spracovanie kožičky a bočných valov nechtov, odstraňovanie mozoľov. Vhodný nástroj pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kód: S2R018
Diamantová Fréza Plamienok "Flame" Červená 2,1/8 mm
Novinka
€3,13

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s červeným označením jemnej hrubosti. Tvar „plameň“ je určený na spracovanie nechtovej kožičky, bočných valov a vypilovanie odchlipov bez rizika poranenia kože. Vhodný nástroj pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kód: S2R021
Diamantová Fréza "Gulička" Červená 5 mm
Novinka
€8

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s červeným označením jemnej hrubosti. Tvar guličky malého priemeru účinne vyčistí povrh nechtu. Vhodný nástroj pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kód: S2R050
Diamantová Fréza Špicatý "Flame" Červená 2,1/8 mm
Novinka
€3,13

Diamantová fréza pre prístrojovú manikúru/pedikúru s červeným označením jemnej hrubosti. Tvar "Ostrý plameň" je určený na spracovanie nechtovej kožičky, bočných valov a vypilovanie odchlipov bez rizika poranenia kože. Vhodný nástroj pre začiatočníkov aj pokročilých.

Kód: S2R121

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom