Inveray Builder Gél WHITE HEMA-FREE 15ml

Kód: IN3002
Neohodnotené
Značka: Inveray
€18,60
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Inveray Builder Gél WHITE HEMA-FREE

Inveray Builder Gél WHITE je jednofázový, samonivelačný , priehľadný stavebný gél s inovatívnym zložením bez 12 alergénov a dráždivých látok. Farba biela pre francúzsku manikúru alebo ako modelovací gél na zvýraznenie farieb ako neónové a pastelové odtiene, s vysokou krycou schopnosťou. Pomocou gélu Builder Gél môžete vytvárať rôzne tvary nechtov ľubovoľnej dĺžky. Je tiež skvelý na spevnenie a posilnenie prírodných nechtov, ktoré sú slabé a lámavé, rovnako ako na predĺženie a rekonštrukciu ohrýzaných / zlomených nechtov.

Builder Gél je dostatočne hustý, takže nesteká na nechtovú kožičku. Pod teplom rukou sa gél stáva ešte poddajnejším a ľahko sa rozotiera štetcom na tvarovanie nechtov. Vytvrdzuje rovnomerne, hladko a bez pórov. Pri metóde pinčovacej svorky sa gél po vytvrdnutí v UV/LED lampe nerozpína a zachováva si svoj tvar.

Vytvrdnutý gél sa ľahko piluje, čo šetrí čas pri tvarovaní nechtu, a zároveň na okrajoch nevznikajú vzduchové vrecká.< /p>

Gél dobre spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou.

Ďalšie informácie:

 • samonivelačný
 • poddajný
 • optimálna hustota
 • vyrovnáva drobné nedokonalosti nechtovej platničky</ span>
 • nedeformuje sa po vytvrdnutí pod UV/LED lampou
 • ľahko sa piluje
 • odolný proti poškodeniu
 • flexibilný - gél spolupracuje s nechtovou platničkou, je odolný voči zmenám teploty, nepraská ani sa neláme
 • vhodný na pinčovanie
 • vhodný na predlžovanie nechtov pomocou šablón
 • vhodný aj pre metódu "bez pilovania"
 • Inovatívne zloženie 12-free-of neobsahuje alergénne látky, ako napr: HEMA, di-HEMA trimethylhexyldikarbamát, trifenylfosfát, formaldehydresin, etyltosylamid,
Spôsob aplikácie:

Najlepšie výsledky dosiahnete, keď budete postupovať podľa nasledujúcich pokynov.

 1. Po úprave nechtovej kožičky a nechtovej platničky a ich odmastení pomocou čističa nechtov a prípravku Nail Prep naneste tenkú vrstvu hybridného podkladového laku trením, aby ste zvýšili priľnavosť prípravku k nechtovej platničke. >
 2. Vložte šablónu na predĺženie nechtov tak, aby riadne priľnula k nechtu.
 3. Štetcom naneste tenkú vrstvu gélu na nechtovú platničku a šablónu, čím vytvoríte kostru, a vytvrdzujte v lampe podľa doby vytvrdzovania uvedenej v bode 10.
 4. Naneste ďalšiu vrstvu gélu na nechtovú platničku, čím vytvoríte vhodný tvar, a potom vytvrdzujte v lampe.
 5. Po 15 sekundách vyberte ruku z lampy a zovrite gél tak, aby vytvoril tunel či použite pinčovaciu svorku, potom znovu vytvrdzujte podľa bodu 10.
 6. Zotrite disperznú vrstvu a pomocou pilníka vytvarujte nechty.
 7. Naneste zvolenú farbu hybridného laku Inveray alebo ihneď použite vrchný hybridný lak , aby ste zachovali prirodzenú farbu gélu.
 8. Vytvrdzujte v lampe podľa doby vytvrdzovania uvedenej v bode 10.</li >
 9. Na záver naneste kvapku vybraného elixíru na nechtovú kožičku a tiež pod necht (v prípade predĺženia na prírodnú nechtovú platničku) pre jeho ďalšie spevnenie.< /li>
 10. Doby vytvrdzovania v závislosti na použitej lampe: UV/LED 3W - 120 s ; UV/LED 6W - 45 s ; UV/LED 9W a vyššie - 30 s; UV 36W - 120 s.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: