Inveray

1
44 1144

Stránka 1 z 2 - 63 položiek celkom

 • Inveray UV/LED Professional Salon Lamp 54W Kód: IN1000
  Inveray UV/LED Professional Salon Lamp 54W
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray Záruka: 24 měsíců

  Technológia vytvrdzovania bez zahrievania navrhnutá pre dokonalé vytvrdnutie s minimalizáciou UV/LED žiarenia. Diódy vo vnútri sú strategicky rozmiestnené tak, aby sa zabránilo vzniku "mŕtvych bodov".

  €44
 • Inveray Luxury Repair Elixir Kód: IN1001
  Inveray Luxury Repair Elixir
  Skladom (1 ks) Značka: Inveray

  Inveray Luxury Repair Elixir - Technologicky vyspelý kozmetický prípravok s okamžitým, znateľným hydratačným účinkom, ktorý odstraňuje suchú, popraskanú a zrohovatenú pokožku. Vhodný pre všetky typy pokožky a nechtov. Obsah 10ml.

  €16,60
 • Inveray Nail & Cuticle Vitamín Booster Iside Kód: IN1011
  Inveray Nail & Cuticle Vitamín Booster Iside
  Skladom (5 ks) Značka: Inveray

  Nail & Cuticle Vitamín Booster Iside - Vitamínový booster hydratuje a vyživuje nechty a nechtovú kožičku, stimuluje zdravý rast nechtov. Neupcháva kožné póry. Vonné zloženie neobsahuje žiadne alergény, parafín ani chemické farbivá. Obsah 10ml.

  €7,40
 • Inveray Nail & Cuticle Vitamín Booster Gaia Kód: IN1012
  Inveray Nail & Cuticle Vitamín Booster Gaia
  Skladom (2 ks) Značka: Inveray

  Nail & Cuticle Vitamín Booster Gaia - Vitamínový booster posilňuje nechty a regeneruje suchú nechtovú kožičku, poskytuje ochranu pred lámaním a stimuluje zdravý rast nechtov. Vonné zloženie neobsahuje žiadne alergény, parafín ani chemické farbivá. Obsah 10ml.

  €7,40
 • Inveray Cuticle Softener & Remover Kód: IN1021
  Inveray Cuticle Softener & Remover
  Skladom (2 ks) Značka: Inveray

  Inveray Cuticle Softener & Remover je pH zásaditý prípravok, ktorý zmäkčuje kožičku a umožňuje jej ľahšie odstránenie. Obsahuje vysoko koncentrovaný glycerín a má intenzívny hydratačný účinok. Obsah 10ml.

  €5,80
 • Inveray Nail Prep pH equalizing dehydrator Kód: IN1031
  Inveray Nail Prep pH equalizing dehydrator
  Skladom (2 ks) Značka: Inveray

  Inveray Nail Prep pH equalizing dehydrátor odmasťuje a čistí nechtovú platničku a pomáha ju pripraviť na aplikáciu hybridného podkladového laku. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Obsah 10ml.

  €6
 • Inveray Nail File 180/240 Halfmoon Grey Kód: IN1051
  Inveray Nail File 180/240 Halfmoon Grey
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Zrnitosť pilníka 180/240 je ideálna pre tvarovanie modelovaných nechtov. Vďaka ergonomickému tvaru sa dobre drží v ruke. Pravítko na pilníku pomáha udržiavať rovnakú dĺžku nechtov.

  €1,20
 • Inveray Nail File 100/180 Halfmoon Grey Kód: IN1052
  Inveray Nail File 100/180 Halfmoon Grey
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Zrnitosť pilníka 100/180 je ideálna pre tvarovanie modelovaných nechtov. Vďaka ergonomickému tvaru sa dobre drží v ruke. Pravítko na pilníku pomáha udržiavať rovnakú dĺžku nechtov.

  €1,20
 • Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes SILK Kód: IN2002
  Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes SILK
  Skladom (5 ks) Značka: Inveray

  Podkladová báza Natural Vibes SILK je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes LINEN Kód: IN2003
  Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes LINEN
  Skladom (4 ks) Značka: Inveray

  Podkladová báza Natural Vibes LINEN je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes SISAL Kód: IN2004
  Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes SISAL
  Skladom (5 ks) Značka: Inveray

  Podkladová báza Natural Vibes SISAL je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes CASHMERE Kód: IN2005
  Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes CASHMERE
  Skladom (3 ks) Značka: Inveray

  Podkladová báza Natural Vibes CASHMERE je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes HESSIAN Kód: IN2006
  Inveray UV/LED Base Coat Natural Vibes HESSIAN
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Podkladová báza Natural Vibes HESSIAN je pružná, dokonale spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou, posilňuje ju a zaisťuje trvanlivosť manikúry po dobu dlhšiu ako 21 dní. Je obohatená o vitamín E, keratín a biotín, ktoré vyživujú nechty a starajú sa o ne. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Ultimate Gloss Hard Top Coat Kód: IN2011
  Inveray UV/LED Ultimate Gloss Hard Top Coat
  Momentálne nedostupné Značka: Inveray

  Vrchný TOP Inveray UV/LED Ultimate Gloss Hard Top Coat dodá nechtom vysoký lesk a odolnú ochranu proti odlupovaniu a poškriabaniu. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Perfect Matt Finish Hard Top Coat Kód: IN2012
  Inveray UV/LED Perfect Matt Finish Hard Top Coat
  Skladom (3 ks) Značka: Inveray

  Vrchný TOP Inveray UV/LED Perfect Matt Finish Hard Top Coat dodá nechtom rovnomerný matný vzhľad bez šmúh. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Top Coat Colour Protector Kód: IN2013
  Inveray UV/LED Top Coat Colour Protector
  Skladom (5 ks) Značka: Inveray

  Vrchný TOP Inveray UV/LED Top Coat Colour Protector chráni pred žltnutím a farebnými zmenami gélových lakov spôsobenými UV žiarením. Odporúča sa pre biele alebo sýte neónové farby alebo pri dlhodobom vystavení jasnému slnečnému svetlu. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray UV/LED Milky White Top Coat Kód: IN2014
  Inveray UV/LED Milky White Top Coat
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Vrchný TOP Inveray UV/LED Milky White Top Coat s mliečnym nádychom dodá nechtom vysoký lesk a odolnú ochranu proti odlupovaniu a poškriabaniu. Nezanecháva výpotok, nevyžaduje teda použitie čističa. Trvanlivosť gél laku na manikúru je predĺžená na 21 dní+. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €15,20
 • Inveray Builder Gél Clear HEMA-FREE 15ml Kód: IN3001
  Inveray Builder Gél Clear HEMA-FREE 15ml
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray&Builder Gél Clear je jednofázový, samonivelačný, priehľadný stavebný gél s inovatívnym zložením bez 12 alergénnych a dráždivých látok. Gél dobre spolupracuje s prírodnou nechtovou platničkou. Obsah 15ml.

  €18,60
 • Inveray Builder Gél WHITE HEMA-FREE 15ml Kód: IN3002
  Inveray Builder Gél WHITE HEMA-FREE 15ml
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray Builder Gél WHITE je jednofázový, samonivelačný, priehľadný stavebný gél s inovatívnym zložením bez 12 alergénnych a dráždivých látok. Farba biela pre francúzsku manikúru alebo ako modelovací gél na zvýraznenie farieb ako neónové a pastelové odtiene, s vysokou krycou schopnosťou. Obsah 15ml.

  €18,60
 • Inveray Builder Gél Cover NATURAL HEMA-FREE 15ml Kód: IN3005
  Inveray Builder Gél Cover NATURAL HEMA-FREE 15ml
  Skladom (2 ks) Značka: Inveray

  Inveray&Builder Gél Cover NATURAL je jednofázový, samonivelačný, priehľadný stavebný gél s inovatívnym zložením bez 12 alergénnych a dráždivých látok. Farba s chladnými, prirodzenými tónmi zakrýva farebné zmeny a nedokonalosti nechtovej platničky. Obsah 15ml.

  €18,60
 • Inveray Builder Gél Cover WARM HEMA-FREE 15ml Kód: IN3006
  Inveray Builder Gél Cover WARM HEMA-FREE 15ml
  Skladom (4 ks) Značka: Inveray

  Inveray&Builder Gél Cover WARM je jednofázový, samonivelačný, priehľadný stavebný gél s inovatívnym zložením bez 12 alergénnych a dráždivých látok. Farba s teplými, prirodzenými tónmi zakrýva farebné zmeny a nedokonalosti nechtovej platničky. Obsah 15ml.

  €18,60
 • Inveray Builder Gél Cover PINK HEMA-FREE 15ml Kód: IN3007
  Inveray Builder Gél Cover PINK HEMA-FREE 15ml
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray Builder Gél Cover PINK je jednofázový, samonivelačný, priehľadný stavebný gél s inovatívnym zložením bez 12 alergénnych a dráždivých látok. Farba s chladnými, prirodzenými tónmi zakrýva farebné zmeny a nedokonalosti nechtovej platničky. Obsah 15ml.

  €18,60
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 002 EMPATHY Kód: INV002
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 002 EMPATHY
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 003 DAINTINESS Kód: INV003
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 003 DAINTINESS
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 004 ATTRACTION Kód: INV004
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 004 ATTRACTION
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 005 FRIENDSHIP Kód: INV005
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 005 FRIENDSHIP
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 006 CHARM Kód: INV006
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 006 CHARM
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 009 FAITH Kód: INV009
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 009 FAITH
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 011 DIVINE Kód: INV011
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 011 DIVINE
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 012 INTELLECT Kód: INV012
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 012 INTELLECT
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 016 TRUST Kód: INV016
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 016 TRUST
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 017 SPIRITUALITY Kód: INV017
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 017 SPIRITUALITY
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 018 MYSTERY Kód: INV018
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 018 MYSTERY
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 019 BLISS Kód: INV019
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 019 BLISS
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 020 DELIGHT Kód: INV020
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 020 DELIGHT
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
 • Inveray UV/LED Gél Lak No. 021 FANTASY ISLAND Kód: INV021
  Inveray UV/LED Gél Lak No. 021 FANTASY ISLAND
  Skladom (>5 ks) Značka: Inveray

  Inveray UV/LED gél laky na nechty poskytujú plné krytie jednou vrstvou, dlhotrvajúci lesk a odolnosť voči vonkajším vplyvom a jednoduché odstránenie. Inovatívne zloženie bez 12 škodlivých zložiek, antialergénne, vegánske a šetrné k nechtom! Obsah 10ml.

  €13,20
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 63 položiek celkom